Tworzymy produkty edukacyjne,
które wspierają rozwój dzieci
oraz wydobywają ich potencjał

Dołącz do nas

„Ambicją Young Digital Planet jest tworzenie nowoczesnych rozwiązań cyfrowych przeznaczonych dla edukacji szkolnej i przedszkolnej oraz wspierających dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Nasz pomysł na innowacyjność to połączenie osiągnięć nowoczesnych technologii z najnowszymi trendami w edukacji. Przyświeca nam cel – poprawa wyników uczenia poprzez wsparcie i ułatwienie pracy nauczycielom oraz zwiększenie zaangażowania uczniów. Wierzymy, że nasze produkty spełniają te kryteria. Jesteśmy obecni na rynku od 25 lat. Nasze produkty są używane przez uczniów i nauczycieli w wielu krajach na całym świecie. W planach mamy jeszcze większe zaangażowanie w budowanie międzynarodowych kanałów sprzedaży, szczególnie w krajach rozwijających się. YDP jest częścią Sanomy – europejskiej grupy wydawców edukacyjnych oraz medialnych z centralą w Finlandii.”

Kuba Pancewicz, CEO

 

„Rzadko się zdarza, że można tworzyć produkt od podstaw. W YDP to właśnie się dzieje – tutaj mamy realny wpływ na kształt rozwiązań, które realizujemy. Pracujemy z użyciem zwinnych metodologii Agile w najświeższych technologiach, takich jak na przykład MongoDB oraz Vert.x 3. Aby szybko rozpowszechnić niezbędną wiedzę, ułożyliśmy szkolenia w proces ciągły, zaś różnorodne zespoły łączą bardziej i mniej doświadczonych programistów wzajemnie uczących się od siebie. Myślę również, że mocnym bodźcem motywującym nas do pracy jest poczucie, że współtworzymy produkty z edukacyjną misją.”

Bartek Lewandowski, Dyrektor Departamentu Oprogramowania

 

„Pracujemy nad rozwiązaniami, które zmieniają świat na lepsze. Bacznie obserwujemy rynek i trendy w edukacji, które następnie implementujemy w naszych produktach. Staramy się mieć również wpływ na kreowanie edukacyjnej przyszłości poprzez czynny udział w wydarzeniach i inicjatywach wspierających innowacyjność. Współpracujemy z ludźmi z Grupy Sanoma​, tworzymy nowe koncepty i testujemy nowe technologie. Każdy z nas może zgłosić własny pomysł i wziąć udział w jego realizacji.”

Monika Rychcik-Leyk, Dyrektor Operacyjny

OBECNIE SZUKAMY LUDZI NA TE STANOWISKA. ZAPRASZAMY DO REKRUTACJI!

Co ci oferujemy?

med_care

Prywatna opieka medyczna

Korzystamy z usług sieci klinik LUX MED. Każdy pracownik od pierwszego dnia zatrudnienia ma dostęp do pakietu premium. Obejmuje on ponadstandardowy zakres usług medycznych. Możesz też zapewnić opiekę lekarską swojej rodzinie.

ydp-join_us-01-20151116_07

Przedszkole

Młodym rodzicom oferujemy ułatwienie logistyczne! Jeśli masz dziecko w wieku od 2 do 5 lat, możesz zapisać je do niepublicznego przedszkola muzyczno-językowego „Mały Einstein”, które mieści się na parterze naszego budynku.

ydp-join_us-01-20151116_17

Ubezpieczenie na życie

Każdy z nas może skorzystać z grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach. Możesz wykupić polisę dla siebie i swojej rodziny. Współpracujemy z Nationale-Nederlanden.

ydp-join_us-01-20151116_19

Parking

Dla naszych zmotoryzowanych pracowników dostępne są miejsca parkingowe wokół budynku, w którym pracujemy, oraz część miejsc w podziemnej hali garażowej.

ydp-join_us-01-20151116_27

Pakiet sportowy

Oferujemy ciekawe pakiety sportowe! Możesz korzystać z karty MultiSport Benefit. Jeśli masz ochotę dołączyć do naszych drużyn koszykówki albo piłki nożnej, to gramy co tydzień w obiektach sportowych wynajętych przez firmę. Organizujemy też w naszej siedzibie zajęcia fitness dla kobiet.

ydp-join_us-01-20151116_29

Nauka języków obcych

Do you speak English? ¿Hablas español? Naszym pracownikom zapewniamy nieograniczony dostęp do wszystkich e-learningowych kursów językowych stworzonych w YDP. Chcesz podnieść swoje kompetencje językowe z angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, a może rosyjskiego? Odrobina motywacji i gotowe!

ydp-join_us-01-20151116_37

Parking rowerowy

Jeśli przyjeżdżasz do pracy rowerem, to znajdziesz u nas komfortowe warunki. Mamy specjalne pomieszczenia z zamykanymi szafkami i prysznicami, a rower możesz zostawić na zamykanym i zadaszonym parkingu.

ydp-join_us-01-20151116_39

Preferencyjna oferta zakupu produktów firmy

Każdy pracownik może kupić programy YDP w niższej cenie.

ydp-join_us-01-20151116_47

FunRoom

W ciągu dnia da się u nas naprawdę zrelaksować – robisz sobie przerwę w FunRoomie i od razu moc wraca. Gramy w piłkarzyki albo na Xboxie w Fifę. Można też odpocząć na pufach sako albo na fotelu do masażu.

ydp-join_us-01-20151116_49

Szkolenia i rozwój

YDP co roku finansuje swoim pracownikom udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach branżowych w kraju i zagranicą. Poświęcamy dużo uwagi temu, żeby się rozwijać. Organizujemy wiele szkoleń wewnętrznych, prowadzimy sesje knowledge sharing. Każdy pracownik może się tu czegoś nauczyć, ale może też podzielić się swoją wiedzą z innymi.

Zapisz się na nasz newsletter.

Bądź na bieżąco z trendami i najważniejszymi wydarzeniami ze świata edukacji!

Subscribe to our newsletter to stay up to date on trends and the most important events in the world of education!


Zaznaczenie poniższych zgód jest dobrowolne, lecz niezbędne do przesłania „Księgi Trendów”.

Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest spółka Young Digital Planet S.A. z siedzibą w Gdyni przy ulicy Łużyckiej 3c, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gdańsku pod numerem KRS 0000025716, posiadającą numer identyfikacji podatkowej (NIP) 584-23-19-940, wysokość kapitału zakładowego 30 528 700,00 zł (wpłacony w całości). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.


Your consent for the collection and processing of your personal information is voluntary but necessary to start receiving the newsletter.

Please remember that you can access, modify and remove your data from our data base at any time.

Young Digital Planet Joint Stock Company, based in Gdynia in 3C Łużycka Street, Poland (registered in the District Court Gdańsk-Północ, VIIIth Economic Department of the National Court Register under number 0000025716, share capital: 30 528 700,00 PLN, share capital paid-up: 30 528 700,00 PLN, tax identification number 584-23-19-940) is a personal data administrator. Acquiescence regarding one’s personal data processing is voluntary. Everyone has a right to access and correct their personal data at any time

Proszę przeczytać i zaznaczyć. Pole wymagane ;)