Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'my_jquery_enqueue' not found or invalid function name in /data/ydp/ydp.pl/portal/wp-includes/plugin.php on line 503 Warning: file_put_contents(/data/ydp/ydp.pl/portal/wp-content/uploads/wp-less-cache/ebor-theme-styles.css.cache): failed to open stream: Permission denied in /data/ydp/ydp.pl/portal/wp-content/themes/pivot/admin/wp-less.php on line 172 Warning: file_put_contents(/data/ydp/ydp.pl/portal/wp-content/uploads/wp-less-cache/ebor-theme-styles.css): failed to open stream: Permission denied in /data/ydp/ydp.pl/portal/wp-content/themes/pivot/admin/wp-less.php on line 173

Twój partner w edukacji XXI-ego wieku

Nasze nagrody

O nas

Tworzymy dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania edukacyjne, budowane w oparciu o nasze zasoby i platformy, przygotowane zgodnie z najnowszymi trendami w kształceniu. Posiadamy 25-letnie doświadczenie w edukacji w świecie cyfrowym.

Nasze rozwiązania to dostosowywane do potrzeb klienta, elastyczne produkty:

  • zasoby edukacyjne – do wielu przedmiotów, zgodne z różnymi programami nauczania, w tym kursy językowe,
  • platformy dostarczania treści, e-learningowe oraz narzędzia do publikacji – elastyczne rozwiązania do codziennego użytku,
  • produkty dla dzieci i dorosłych ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi – do wykorzystania w szkołach i placówkach medycznych.

Historia

historia_YDP_pl

Współpracujemy z ekspertami

microsoft
knewton
mozart

Nasi klienci

world_map

Zaufali nam

ixion-140x60

„W naszych kontaktach zawsze mogliśmy liczyć na atencję przedstawicieli YDP (m.in. poprzez wdrażanie uwag i sugestii dla dobra Klienta) oraz empatię biznesową”

ns-140x60

„W oparciu o dotychczasową współpracę stwierdzamy, że firma Young Digital Planet SA jest rzeczowym, odpowiedzialnym i wiarygodnym partnerem do współpracy.”

bambino-140x60

„Nasi klienci cenią wysoką jakość i niezawodność programów diagnostyczno-terapeutycznych z serii eduSensus będących w ofercie YDP.”

novum-140x60

„Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z Young Digital Planet. Firma oferuje profesjonalną obsługę i serwis. Jest otwarta na sugestie klientów i zawsze służy fachową pomocą.”

pl-book-1

Księga Trendów
w Edukacji 2.0

Z wielką przyjemnością prezentujemy Księgę Trendów w Edukacji 2.0 – obszerny zbiór wiedzy na temat 51 najbardziej aktualnych trendów edukacyjnych. To nasza druga autorska publikacja. Pierwszą była Księga Trendów w Edukacji 2013/2014, która spotkała się z dużym uznaniem i została doceniona przez międzynarodowe grupy ekspertów w ramach konkursów, takich jak: Revere Awards oraz Najwyższa Jakość Quality International.

book-pl

Jaka jest nowoczesna edukacja?

Wierzymy w edukację opartą na prostych, prawdziwych wartościach. To one pozwalają nam tworzyć wyjątkowe produkty i najnowocześniejsze rozwiązania wspierające proces kształcenia. Oto nasza odpowiedź na fundamentalne pytanie: Jaka jest nowoczesna edukacja?

Dzisiejsze szkoły rozwijają niekonwencjonalne myślenie zarówno u nauczycieli, jak i u uczniów. Promują kreatywność, która może uwolnić nasz ukryty potencjał. Z drugiej strony to osiągnięcie zamierzonych wyników nauczania jest kluczowe. Pedagodzy i ich wychowankowie doceniają możliwość śledzenia postępów w edukacji oraz wyznaczania ścieżki odpowiedniej dla każdego ucznia. Proces zdobywania wiedzy nie jest ograniczony do sali lekcyjnej. W dzisiejszych czasach technologia pozwala nam uczyć się w przyjazny sposób gdziekolwiek chcemy. Kiedy proces uczenia się sprawia przyjemność, efekty są od razu widoczne. Dzięki interaktywnym multimediom uczniowie i nauczyciele stają się aktywni i naprawdę zaangażowani. Wszyscy rodzimy się z potrzebą zdobywania wiedzy. Efektywna edukacja pielęgnuje naszą naturalną otwartość i chęć kształcenia.

Nasza kadra zarządzająca

item_1

Kuba Pancewicz

Dyrektor Zarządzający

09-piotr

Piotr Labenz

Dyrektor Strategii i Rozwoju

03-monika

Monika Rychcik-Leyk

Dyrektor Operacyjny

07-olga

Olga Nerc

Dyrektor Komunikacji i Marketingu

08-justyna

Justyna Baranowska

Dyrektor Biura Zarządzania Projektami

Zapisz się na nasz newsletter.

Bądź na bieżąco z trendami i najważniejszymi wydarzeniami ze świata edukacji!

Subscribe to our newsletter to stay up to date on trends and the most important events in the world of education!


Zaznaczenie poniższych zgód jest dobrowolne, lecz niezbędne do przesłania „Księgi Trendów”.

Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest spółka Young Digital Planet S.A. z siedzibą w Gdyni przy ulicy Łużyckiej 3c, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gdańsku pod numerem KRS 0000025716, posiadającą numer identyfikacji podatkowej (NIP) 584-23-19-940, wysokość kapitału zakładowego 30 528 700,00 zł (wpłacony w całości). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.


Your consent for the collection and processing of your personal information is voluntary but necessary to start receiving the newsletter.

Please remember that you can access, modify and remove your data from our data base at any time.

Young Digital Planet Joint Stock Company, based in Gdynia in 3C Łużycka Street, Poland (registered in the District Court Gdańsk-Północ, VIIIth Economic Department of the National Court Register under number 0000025716, share capital: 30 528 700,00 PLN, share capital paid-up: 30 528 700,00 PLN, tax identification number 584-23-19-940) is a personal data administrator. Acquiescence regarding one’s personal data processing is voluntary. Everyone has a right to access and correct their personal data at any time

Proszę przeczytać i zaznaczyć. Pole wymagane ;)