Zostań naszym Partnerem 

Zbuduj swoją przewagę konkurencyjną
na rynku edukacyjnym

Partnerstwo jest podstawą naszego biznesu

Nasz biznes opieramy na sieci partnerstw. Silna relacja z partnerami i wsparcie, jakie im zapewniamy, są podstawą naszej działalności.

Naszym partnerom oferujemy innowacyjne, cyfrowe rozwiązania edukacyjne. Dostęp do gotowej bazy produktów pozwala przedsiębiorcom szybko wejść na rynek i zminimalizować potencjalne ryzyko. W partnerstwie stawiamy na „działanie razem” – wspólnie z partnerami budujemy ofertę, która idealnie pasuje do rynku, odpowiadając na konkretne potrzeby i oczekiwania jego odbiorców.

Dlaczego warto z nami współpracować?

ikony-jacek_07

Uzyskujesz dostęp do bogatej bazy multimedialnych rozwiązań edukacyjnych i terapeutycznych.

ikony-jacek_09

Otrzymujesz wsparcie biznesowe od firmy z 25-letnim doświadczeniem, operującej na 45 rynkach na całym świecie.

ikony-jacek_17

Znacząco skracasz czas wejścia na rynek dzięki temu, że nasze rozwiązania są gotowe do sprzedaży.

ikony-jacek_19

Rozszerzasz swoje możliwości biznesowe dzięki naszym silnym relacjom z globalnymi partnerami takimi jak Microsoft i Knewton.

ikony-jacek_27

Zmniejszasz koszty i ryzyko, kupując sprawdzone i wiarygodne rozwiązania – to bezpieczniejsze i tańsze niż własna produkcja.

Polecają nas

ixion-140x60

„W naszych kontaktach zawsze mogliśmy liczyć na atencję przedstawicieli YDP (m.in. poprzez wdrażanie uwag i sugestii dla dobra Klienta) oraz empatię biznesową”

Firma IXION Systemy Informatyczne

ns-140x60

„W oparciu o dotychczasową współpracę stwierdzamy, że firma Young Digital Planet SA jest rzeczowym, odpowiedzialnym i wiarygodnym partnerem do współpracy.”

Firma Nowa Szkoła

bambino-140x60

„Nasi klienci cenią wysoką jakość i niezawodność programów diagnostyczno-terapeutycznych z serii eduSensus będących w ofercie YDP.”

Firma Moje Bambino

novum-140x60

„Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z Young Digital Planet. Firma oferuje profesjonalną obsługę i serwis. Jest otwarta na sugestie klientów i zawsze służy fachową pomocą.”

Firma Novum

Nawiąż z nami współpracę

lvl1pl

Partner handlowy

Jako partner wzbogacasz swoją ofertę o nasze gotowe, nowoczesne rozwiązania edukacyjne i terapeutyczne. Otrzymujesz pakiet materiałów promocyjno-sprzedażowych oraz korzystasz ze wsparcia biznesowego i technologicznego ekspertów YDP.
Razem z nami wzmacniasz swoją markę oraz budujesz silną przewagę konkurencyjną na rynku edukacyjnym.

Zwiększ swój udział w rynku i zminimalizuj ryzyko

Naszym celem jest wspieranie zrównoważonego rozwoju twojej firmy. Zapewniamy ci pełne wsparcie biznesowe, gwarantujące szybkie wejście na rynek z minimalnym ryzykiem. Sprawdzone produkty YDP pozwolą ci skutecznie zwiększyć udział w rynku.

Nasza oferta obejmuje:

  • zasoby edukacyjne dla szkół i przedszkoli,
  • rozwiązania z obszaru nauczania zintegrowanego – produkty dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi,
  • innowacyjne platformy dostarczania treści.
stairs going  upward
Business people sitting at meeting and  working on laptop. Teamwork at office.

Oprzyj się na naszym doświadczeniu. Zwiększ swoją produktywność

Dzięki 25-letniemu doświadczeniu na rynkach międzynarodowych wiemy, jak stworzyć przewagę konkurencyjną. Od 1990 roku współpracujemy z wieloma partnerami biznesowymi: prywatnymi firmami, wydawcami, instytucjami edukacyjnymi i publicznymi. Znamy i rozumiemy ich potrzeby, wyzwania oraz otoczenie, w którym działają.

We współpracy z lokalnymi partnerami braliśmy udział w przetargach dla ministerstw edukacji na całym świecie, np.: w Polsce, Słowacji, Chorwacji, Chinach, Hongkongu czy Chile.

Stwórz własną propozycję wartości opartą na solidnych podstawach

Nasze zasoby zostały stworzone w oparciu o najnowsze trendy w edukacji, takie jak: uczenie się metodą projektową, nauczanie metodą komunikacyjną, blended learning i wiele innych.

Produkty YDP bazują na sprawdzonych metodach nauczania z Finlandii, Belgii, Polski, Holandii i Stanów Zjednoczonych. Zostały opracowane we współpracy z międzynarodowym zespołem ekspertów metodycznych, edukatorów, terapeutów oraz nauczycieli. Wśród autorów naszych rozwiązań znajdują się uznani specjaliści, w tym m.in. Simon Greenall, Caroline Moore i Sandie Mourão.

Nieustannie pracujemy nad jakością produktów YDP, pogłębiamy naszą wiedzę, rozwijamy kompetencje i umiejętności. Znajomością zagadnień związanych z kształceniem i nowymi technologiami dzielimy się w Księdze Trendów w Edukacji 2.0 – obszernym raporcie na temat najbardziej aktualnych nurtów w uczeniu się i nauczaniu.

Businessman putting last block to the tower

Zapisz się na nasz newsletter.

Bądź na bieżąco z trendami i najważniejszymi wydarzeniami ze świata edukacji!

Subscribe to our newsletter to stay up to date on trends and the most important events in the world of education!


Zaznaczenie poniższych zgód jest dobrowolne, lecz niezbędne do przesłania „Księgi Trendów”.

Informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest spółka Young Digital Planet S.A. z siedzibą w Gdyni przy ulicy Łużyckiej 3c, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gdańsku pod numerem KRS 0000025716, posiadającą numer identyfikacji podatkowej (NIP) 584-23-19-940, wysokość kapitału zakładowego 30 528 700,00 zł (wpłacony w całości). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych ma charakter dobrowolny. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.


Your consent for the collection and processing of your personal information is voluntary but necessary to start receiving the newsletter.

Please remember that you can access, modify and remove your data from our data base at any time.

Young Digital Planet Joint Stock Company, based in Gdynia in 3C Łużycka Street, Poland (registered in the District Court Gdańsk-Północ, VIIIth Economic Department of the National Court Register under number 0000025716, share capital: 30 528 700,00 PLN, share capital paid-up: 30 528 700,00 PLN, tax identification number 584-23-19-940) is a personal data administrator. Acquiescence regarding one’s personal data processing is voluntary. Everyone has a right to access and correct their personal data at any time

Proszę przeczytać i zaznaczyć. Pole wymagane ;)